TESCAN ORSAY HOLDING a.s.

TESCAN, přední světový dodavatel rastrovacích elektronových mikroskopů a mikroskopů s fokusovaným iontovým svazkem, a Orsay Physics, přední světový výrobce v oblasti elektronové a iontové technologie, se spojili a vytvořili TESCAN ORSAY HOLDING. Společnosti úspěšně spolupracují již od roku 2007, kdy se Orsay Physics stal výhradním dodavatelem iontových tubusů pro mikroskopy TESCAN. Spolupráce vedla k vývoji mikroskopů modelové řady LYRA s galiovými zdroji iontů. V roce 2011 pak byla uvedena modelová řada FERA – první elektronový mikroskop s plně integrovaným xenonovým plazmovým zdrojem iontového svazku na světě. Úspěšný vývoj tohoto přístroje, který je preferovanou volbou v oblastech polovodičového průmyslu, významně přispěl k fúzi obou společností. Další novinky firma představuje každý rok. V letech 2014/2015 jsou to zejména nové typy mikroskopů pojmenované GAIA3 a XEIA3. Unikátní multimodální holografický mikroskop Q-PHASE je pak zcela novým produktem, kterým TESCAN vstupuje na trh optické mikroskopie.

Značka TESCAN si za 24 let své existence vybudovala skvělou reputaci v oboru navrhování a výroby skenovacích elektronových mikroskopů a systémových řešení pro mikro a nanotechnologii.

www.tescan.com - Chcete vědět více o produktovém portfoliu?

q-phase.tescan.com - Microsite věnovaná Q-PHASE.

library.tescan.com - Plakáty, abstrakty, publikace, příklady použití.

www.sem-applications.com - Podívejte se na širokou řadu použití produktů TESCAN v řadě vědních oborů a průmyslových odvětví.

Dceřiné společnosti TESCAN


Kontakt:

Libušina třída 21

Brno - Kohoutovice, 623 00

Telefon: +420 530 353 411

Email: sales@tescan.cz | marketing@tescan.cz